Konsultacijos metu ištirsime Jūsų laikyseną, eiseną, įvertinsime įvairių raumenų grupių ir sąnarių būklę, nustatysime esamus kompensacinius mechanizmus, trukdančius optimaliam judėjimo aparato darbui, pateiksime rekomendacijas tolimesniam gydymui, pakonsultuosime nugaros ar kaklo sveikatos klausimais bei patarsime, kaip susigrąžinti neskausmingą judesį. Vienas iš osteopatijos privalumų yra tai, kad testavimas iškarto gali virsti gydymu ir Jums nereikės laukti kito vizito, kad palengvintume Jūsų savijautą. Osteopatinėmis korekcijomis atlaisvinsime įtemptus raumenis ir užspaustus sąnarius, pakoreguosime stuburą (žiūrėkite paslaugą “Osteopatija”). Konsultacija būtina, jeigu skundžiatės skausmu ir diskomfortu.

Trukmė – 50-60 min

Registruotis
 

Osteopatija, tai manualinis korekcijų būdas, leidžiantis efektyviai spręsti judamojo atramos aparato disfunkcijas, organų ir jų sistemų funkcionavimą ir psichosomatinius sutrikimus.

Procedūros metu naudojamos diagnostinės ir korekcijos priemonės, apimančios struktūrinį ir funkcinį paciento ištyrimą, ligos ar negalavimo anamnezę ir įvairias manualines technikas, kurios pasirenkamos kiekvienu atveju individualiai.

Osteopatija dažniausiai taikoma, jeigu skundžiatės:

stuburo ir sąnarių sistemų skausmais ar diskomfortu ir funkcijos sutrikimais / stuburo skolioze,  radikulitu, neuralgija, artritu;

raumenų, raiščių, fascijų pažeidimais, chroniškais skausmais;

galūnių skausmais ir tirpimu;

vidaus organų sistemų sutrikimais ir chroniškais skausmais;

centrinės nervų sistemos įtampa, sutrikusia psichoemocine būsena;

galvos skausmais, svaigimu, galvos smegenų kraujotakos sutrikimu, neuralgija, neuropatija.

Trukmė – 45 min

Registruotis