Konsultacijos metu ištirsime Jūsų laikyseną, eiseną, įvertinsime įvairių raumenų grupių ir sąnarių būklę, nustatysime esamus kompensacinius mechanizmus, trukdančius optimaliam judėjimo aparato darbui, pateiksime rekomendacijas tolimesniam gydymui, pakonsultuosime nugaros ar kaklo sveikatos klausimais bei patarsime, kaip susigrąžinti neskausmingą judesį. Vienas iš osteopatijos privalumų yra tai, kad testavimas iškarto gali virsti gydymu ir Jums nereikės laukti kito vizito, kad palengvintume Jūsų savijautą. Osteopatinėmis korekcijomis atlaisvinsime įtemptus raumenis ir užspaustus sąnarius, pakoreguosime stuburą (žiūrėkite paslaugą “Osteopatija”). Konsultacija būtina, jeigu skundžiatės skausmu ir diskomfortu.

Trukmė – 50-60 min

Registruotis

Jeigu jaučiate pastovius kaklo, nugaros, pečių juostos skausmus, labai tikėtina, kad Jūsų gyvenimo būdas, darbas, nepakankamas poilsis, traumos, ligos, operacijos ar kiti išoriniai bei vidiniai veiksniai padarė nemenką įtaką raumenynui, sąnariams bei stuburui. Kvalifikuotas ir patyręs specialistas įvertins Jūsų būklę konsultacijos metu ir rekomenduos tinkamiausią gijimo planą. Taikome įvairias giliųjų raumenų masažo technikas, sąnarių mobilizaciją ir trakciją, miofascialines bei neuroraumenines technikas, biologiškai aktyvių taškų masažą bei kitas procedūras, kurios apgalvotai parenkamos ir apjungiamos, kad suteiktų maksimalų terapinį poveikį sesijos metu ir kuo ilgesnį išliekamąjį efektą.

Apie gydomąjį masažą derėtų rimtai pagalvoti, jeigu skundžiatės:

nugaros, kaklo skausmais;

rankų pirštų tirpimu;

pečių juostos, kaklo skausmais, kurie pereina į galvos skausmus;

jautria prisilietimui galvos, kaklo oda;

bet kokių judesių amplitudės sumažėjimu;

skausmingais ir išliekančiais traumų, autoįvykių padariniais;

stuburo išvaržomis.

Trukmė – 45 min

Registruotis
Nugaros masažas

Nugaros masažas

 

Kinezioteipas – tai elastinis pleistras, leidžiantis odai kvėpuoti ir nebijantis vandens, kuris naudojamas gydant įvairias sportines traumas bei kitus judėjimo sistemos sutrikimus. Kinezioteipas klijuojamas raumenų ir sąnarių projekcijoje, siekiant apsaugoti audinius nuo traumų, palengvinti gijimą, kraujotaką ir limfos tėkmę. Užklijuotas pleistras maloniai jaučiamas kaip antra oda arba lengvas įtvaras, o suteipuotas sąnarys tampa stabilesnis. Teipavmas naudojamas kaip papildoma priemonė gydymo programoje ir jokiu būdu nėra masažo ar mankštos pakaitalas. Pleistras pagamintas iš medvilnės, padengtas nealergizuojančiais akrilo klijais ir gali išlikti efektyvus iki 4 dienų.

Registruotis
Kinezioteipavimas

Kinezioteipavimas

 

Osteopatija, tai manualinis korekcijų būdas, leidžiantis efektyviai spręsti judamojo atramos aparato disfunkcijas, organų ir jų sistemų funkcionavimą ir psichosomatinius sutrikimus.

Procedūros metu naudojamos diagnostinės ir korekcijos priemonės, apimančios struktūrinį ir funkcinį paciento ištyrimą, ligos ar negalavimo anamnezę ir įvairias manualines technikas, kurios pasirenkamos kiekvienu atveju individualiai.

Osteopatija dažniausiai taikoma, jeigu skundžiatės:

stuburo ir sąnarių sistemų skausmais ar diskomfortu ir funkcijos sutrikimais / stuburo skolioze,  radikulitu, neuralgija, artritu;

raumenų, raiščių, fascijų pažeidimais, chroniškais skausmais;

galūnių skausmais ir tirpimu;

vidaus organų sistemų sutrikimais ir chroniškais skausmais;

centrinės nervų sistemos įtampa, sutrikusia psichoemocine būsena;

galvos skausmais, svaigimu, galvos smegenų kraujotakos sutrikimu, neuralgija, neuropatija.

Trukmė – 50 min

Registruotis